Zpět

Minimalistické výpravy

Skleněný dům na stromě v Hrusicích

Už jsi někdy spal(a) ve skleněném domečku v korunách košatých stromů s 360° výhledem? Jeden takový se nachází v malebné přírodě na ovčí pastvě u Hrusic, nedaleko od Prahy. O dokonalou romantiku se stará unikátně řešený vnitřní krb na dřevo, bezprostřední kontakt s krajinou a čistě minimalistický interiér – jen křesla a matrace na spaní, nic víc. Tohle vypadá na silný autentický zážitek! Dopřej si oddechový víkend ve stylovém „tree housu“ a vychutnej si klid uprostřed přírody, procházky rodným krajem Josefa Lady, povídání si u praskajícího ohně, pozorování oveček a nebo jen prosté bytí v přítomném okamžiku.

PŘIHLÁSIT SE

Termín a cena

4. 9. – 5. 9. 2021 790 Kč

Náročnost

Tato akce je pobytová a je vhodná úplně pro každého. Záleží jen na tobě, jak víkend strávíš.

Možnosti aktivit

Doprava

Hrusice jsou dobře dostupné veřejnou dopravou. Zastávka autobusu je na náměstí v Hrusicích, nebo se dá dojít pěšky od 1,5 km vzdálené vlakové stanice Mirošovice u Prahy. Pokud chceš přijet vlastním autem a máš volná místa, můžeš na facebookové události nabídnout ostatním spolujízdu.

Strava

Jídlo a pití je v tvé vlastní režii. Tree house není uzpůsobený na velké vaření – můžeš ale využít oheň v krbu a něco si opéct nebo ugrilovat. V obci není obchod s potravinami, proto si nezapomeň vzít dostatek zásob.

Nocleh

Noc strávíme v originálním domě na stromě, který navrhl, svépomocí postavil a vlastními prostředky financoval architekt Jan Tyrpekl. Je potřeba se vybavit teplejším spacákem, tree house není izolovaný. Není v něm elektřina ani tekoucí voda, jen nádrž na mytí rukou. S čím ale rozhodně počítat můžeš, je luxusní výhled z kadibudky!

Co je v ceně?

Co není v ceně?

Mapa

Galerie

zdroj: designmag.cz

Zajímavosti

Sleduj událost na FB

Facebook

Přihláška

Po odeslání přihlášky se zobrazí odkaz na platební bránu, kde provedeš platbu kartou nebo převodem.