Zpět

ZJEDNODUŠ SI PODNIKÁNÍ

Tento kurz vyvrací mýtus, že k úspěšnému podnikání potřebujete spoustu peněz a neprůstřelný business plán. Ani nemusíte být workoholikem a obětovat práci veškerý volný čas a energii. Trávit každý den v kanceláři deset a více hodin je nejen zbytečné, ale především se podepisuje na tělesném i duševním zdraví, ničí mezilidské vztahy a může být příčinou deprese a vyhoření.

Naučte se odmítat většinu zakázek, říkat svým klientům NE, dělat méně a být v práci šťastnější. Nechte se inspirovat příběhy úspěšných firem, které porušily zažitá pravidla a šly svou vlastní cestou. Podíváme se na podnikání z jiné, lehce provokativní perspektivy. A možná zjistíte, že toho k pracovní spokojenosti potřebujete méně, než si myslíte.

Vyzkoušejte si podnikatelský minimalismus a váš pohled na svět byznysu už nikdy nebude takový jako dřív!

Co na kurzu zjistíte?

Jak kurz probíhá?

Délka kurzu je 2 hodiny. Vizuální prezentace prokládaná praktickými cvičeními odkryje tipy a nástroje pro zjednodušení různých oblastí vašeho podnikání. Na závěr si dáme společnou diskuzi o tom, co vás zajímá.

Kdo jsem?

Patrik Zouhar

Jsem zjednodušovatel a minimalista. Dokážu neomezeně dlouho cestovat po světě jen s malým ultralehkým batohem, přežít několik dnů v zimě uprostřed lesa bez stanu a spacáku nebo se za pár hodin kompletně přestěhovat z bytu do bytu jen s osobním autem. Zjistěte o mně víc.

Pro koho je kurz?

Pro freelancery, malé a střední firmy i začínající podnikatele, kteří by se rádi seznámili s principy minimalismu v podnikání.

Co říkají účastníci?

„Obsah super, osnova připravená perfektně.“   Lukáš Jiříček

„Během kurzu mě napadlo několik AHA momentů, jak si zjednodušit a zproduktivnit podnikání. Určitě doporučuji.“   Karolina Soilis

Přihláška

OOOPS ...
V tuto chvíli nejsou vypsány žádné termíny.